Про нас

ПРО КОМПАНІЮ

Корпоративний портал «Food sales» – це об’єднання двох напрямків.

Виробничої компанії «Внешторгресурс» і компанії Дистрибуція в одну функціональну бізнес екосистему, яка виробляє і розвиває продукцію під власними торговими марками, а також має розгорнуту мережу дистрибуції на території України і розвиває продажі притягнутих товарів.

«Food sales» – це продуктовий сайт, який працює за одним принципом, щоб споживачі і клієнти відчували себе комфортно.

«Food sales» – це 16 відомих торгових марок, представлених на всій території України і понад 1000 найменувань продукції, що займають лідируючі позиції в свідомості споживачів завдяки активній маркетинговій позиції на ринку. Food sales співпрацює з найбільшим національним об’єднанням торгово-виробничих підприємств Групи компаній Snack Production (snackproduction.com.ua).

FOOD

Компанія «Внешторгресурс» входить в трійку лідерів українського ринку серед виробників товарів народного споживання. У період становлення і розвитку її діяльність полягала в фасування круп, цукру і борошна. На сьогоднішній день компанія «Внешторгресурс» має чотири виробничі комплекси:

– дві виробничі площадки повного циклу з переробки зернових культур;

— два комплекси з фасування борошна, цукру, круп власного виробництва та іншої продукції бакалійного напрямки.

У 2016 році відкриті ділянки з фасування нових продуктів компанії: сухі суміші, сіль зі спеціями. Особлива увага приділяється контролю якості продукції, що випускається. Відділ технічного контролю якості забезпечений власною лабораторією з новітніми технологіями, яка здійснює тристоронній контроль якості продукції – контроль якості прийнятого сировини, контроль в процесі виробництва і контроль готової продукції. Компанія «Внешторгресурс» визначила для себе більш жорсткі рамки для продукції, що випускається, ніж припускають державні стандарти України. На підприємстві впроваджено стандарт ISO 9001 – система управління якістю, на стадії розробки і впровадження – система управління безпекою продукції HACCP. Вся продукція компанії «Внешторгресурс» сертифікована і проходить періодичні випробування у зовнішніх незалежних лабораторіях як за якістю, так і з безпеки, що дозволяє заявляти про стабільно високому рівні продукту. Асортимент продукції представлений власними торговими марками – «Хуторок», «Хуторок Панський», «Золотий врожай», «La Pasta per primi», «Pasta Letta», «Kitto», «Fitto light».

«Внешторгресурс» – колектив прихильних висококваліфірованних співробітників і чіткий вектор на розвиток виробництва, пошук інновацій та введення нових товарних сегментів.

SALES

На сьогоднішній день напрямок Дистрибуція – визнаний лідер на українському ринку дистриб’юторів, яке здійснює якісну дистрибуцію продуктів харчування.

Напрямок Дистрибуція надає якісну дистрибуцію продукції під торговими марками: «Хуторок», «La Pasta per primi», «Zeffir», «Морські», «Frumi», «Zubby», «EVO home», «SoHo», « Glint »,« Zeffir baby »,« Fitto light » а також залучених продуктів харчування партнерів і т.д.
Напрямок «Дистрибуція» формує команди торгових представників в декількох ключах розвитку: фокусні, команди загального прайсу, ексклюзивні команди, об’єднують бренди і створюють змішані команди. Розробляють нові маршрути покриття, відстежують продажу і маршрути за допомогою сучасних технологій. Оперативно доставляють товар в торгові точки. Працюючи з командою «Дистрибуція» Ви отримуєте: налагоджену систему логістики товарів, професійне планування продажів і закупівель, проведення трейд-маркетингових заходів для споживачів і торгових точок, оперативний облік і звітність. Напрямок «Дистрибуція» охоплює різні сегменти збуту: лінійний і VIP – роздріб, ОПТ, HoReCa.Самостоятельно ведуть переговорний процес по введенню продукції в національні, локальні, регіональні мережі.