ВИРОБНИЦТВО

ВИРОБНИЦТВО

У міру розвитку компанією «Внешторгресурс» було придбано власне обладнання з переробки зернових, тим самим було покладено початок самостійної діяльності, пов’язаної з переробкою зерна. На сьогоднішній день виробничі площі оснащені сучасним обладнанням, постійно відбувається процес модернізації, що дозволяє використовувати оригінальні сучасні технології для поліпшення якості харчової цінності та споживчих якостей нашої продукції. Особлива увага приділяється контролю якості продукції. Відділ технічного контролю якості забезпечений власною лабораторією з новітніми технологіями, яка здійснює тристоронній контроль якості продукції – контроль якості прийнятого сировини, контроль в процесі виробництва і контроль готової продукції. Вся продукція має сертифікат якості і постійно проходить гігієнічні випробування.

Тільки продукція, відповідна показниками нормативних документів, допускається до фасування і реалізації, що повністю виключає можливість попадання в продаж низькоякісних продуктів.

Компанія «Внешторгресурс» визначила для себе більш жорсткі рамки для продукції, що випускається, ніж припускають державні стандарти України.

На підприємстві впроваджено стандарт ISO 9001 – система управління якістю, на стадії розробки і впровадження – система управління безпекою продукції HACCP.

Вся продукція компанії «Внешторгресурс» сертифікована і проходить періодичні випробування у зовнішніх незалежних лабораторіях як за якістю, так і з безпеки, що дозволяє заявляти про стабільно високому рівні продукту.