Дистрибуція

ДИСТРИБУЦІЯ

Напрямок Дистрибуція – це команда професіоналів, яка ставить перед собою амбітні цілі і знаходить шляхи для їх досягнення. Колектив прихильних висококваліфікованих співробітників, що мають чіткий вектор на розвиток, пошук інновацій та введення нових товарних сегментів. На сьогоднішній день напрямок Дистрибуція – визнаний лідер на українському ринку дистриб’юторів, яка здійснює якісну дистрибуцію продуктів харчування.

Компанія представляє якісну дистрибуцію:

• продукції під торговими марками: «Хуторок», «La Pasta per primi», «Zeffir», «Морські», «Frumi», «Zubby», «EVO home», «SoHo», «Glint», «Zeffir baby» і інших;

• залучених продуктів харчування партнерів і т.д.

Напрямок Дистрибуція формує команди торгових представників в декількох ключах розвитку: фокусні, команди загального прайсу, ексклюзивні команди, об’єднують бренди і створюють змішані команди. Розробляють нові маршрути покриття, відстежують продажу і маршрути за допомогою сучасних технологій. Доставляють товар на протязі 24-х годин в торгові точки.

Працюючи з Напрямком Дистрибуції Ви отримуєте: налагоджену систему логістики товарів, професійне планування продажів і закупівель, проведення трейд-маркетингових заходів для споживачів і торгових точок, оперативний облік і звітність.

Напрямок Дистрибуція охоплює різні сегменти збуту: лінійний і VIP – роздріб, ОПТ, HoReCa. Самостійно ведуть переговорний процес по введенню продукції в національні, локальні, регіональні мережі по всій території України.

Група компаній Snack Production в сфері дистрибуції власної продукції співпрацює з Напрямком Дистрибуція.