НОВІНКА 2020

Шукати ідеальне поєднання інгредієнтів для особливого смаку маринаду не потрібно. ТМ «La pasta» пропонує заощадити час і вибрати з трьох готових варіантів універсальних маринадів для: свинини, шашлику, курки, риби.

Досить відкрити упаковку, замаринувати в ній м’ясо на 30 – 60 хвилин перед приготуванням. Смак фірмового шашлику, запеченого м’яса або ароматної курочки не залишить байдужим нікого. Замариноване м’ясо після приготування стає більш ароматним, соковитим і ніжним.

– Зручний формат упаковки з маринадом всередині;

– М’ясо закладається прямо в середину пакета і маринується в ньому ж;

– Зручно брати з собою на пікнік (естетично, красиво, зручно) і не потрібно шукати ємність для маринування (у нас готове рішення);

– Чисті руки;

– Три оригінальних смаку;

– Ціна відповідає якості як зовні, так і всередині.

СТАРТ крутейшей игры от ТМ «La Pasta» и лучших радиостанций Украины! NRJ, Ретро FM, Радио Пятница, Наше Радио.

Впервые ТМ «La Pasta» представляет совместный спецпроект с самыми популярными радио – станциями Украины.

С 04.11.2019 на сайте radioclub.ua стартует игра “Идеальное блюдо для идеальной пары”!

ТМ «La Pasta» подготовила для вас «Идеальное блюдо». Заходи на radioclub.ua и принимай участие в игре «Идеальное блюдо от идеальной пары». Собирай ингредиенты! Угадывай блюдо! Становись одним из трех счастливчиков, которые каждую пятницу получают корзину вкусных призов от ТМ «La Pasta»! А также участвуйте в розыгрыше главного приза- звездный день на радио и годовой запас продукции «La Pasta»!

Правила и участие на radioclub.ua