СТАРТ крутейшей игры от ТМ «La Pasta» и лучших радиостанций Украины! NRJ, Ретро FM, Радио Пятница, Наше Радио.

Впервые ТМ «La Pasta» представляет совместный спецпроект с самыми популярными радио – станциями Украины.

С 04.11.2019 на сайте radioclub.ua стартует игра “Идеальное блюдо для идеальной пары”!

ТМ «La Pasta» подготовила для вас «Идеальное блюдо». Заходи на radioclub.ua и принимай участие в игре «Идеальное блюдо от идеальной пары». Собирай ингредиенты! Угадывай блюдо! Становись одним из трех счастливчиков, которые каждую пятницу получают корзину вкусных призов от ТМ «La Pasta»! А также участвуйте в розыгрыше главного приза- звездный день на радио и годовой запас продукции «La Pasta»!

Правила и участие на radioclub.ua

WorldFood Ukraine 2019 ТМ “New beer snack” та “laFileshka”

️250 компаній – виробники та постачальники з України та ще 22-х країн світу представили відвідувачам виставки продукти харчування та напої промислового, фермерського, крафтового та органічного виробництва, обладнання, пакування, технології та послуги для бізнесу.

️За три дні WorldFood Ukraine 2019 відвідали понад 10 тисяч фахівців: керівники, власники, закупівельники найбільших торгових мереж, менеджери власних торгових марок, представники виробничих та переробних підприємств, а також дистриб’ютори, імпортери, експортери, ресторатори та шеф-кухарі, представники спеціалізованих і бізнес ЗМІ України та інших країн. Загальна площа виставки склала 3983 м².

️Вперше на WorldFood Ukraine презентували нові продукти ТМ “New beer snack” та ТМ “laFileshka”. Відвідувачі та підприємці могли ознайомитися зі зразками харчової продукції, ТМ змогли підвищити лояльність клієнтів і знайти нових партнерів, залучити інвестиції та досягти вигідних домовленостей.