Про компанію
Ваше замовлення Ваш кошик порожній

ЧОМУ САМЕ FOODSALES?


Ми пропонуємо лише якісні товари від українських виробників та дистриб'юторів за демократичними цінами та можливістю отримати замовлення будь-де: вдома, на роботі, на дачі, біля школи чи садку. Наш сервіс переверне Ваше уявлення та звички щодо купівлі продуктів та товарів, що потрібні у повсякденному житті та побуті. 


Найширший асортимент продукції від Ваших улюблених брендів в одному місці. Чи знали Ви, що роздрібні магазини пропонують у середньому лише 10-15% наявного асортименту товарів, які виробляються під відомими брендами? В інтернет-магазині FOODSALES ми пропонуємо найповніший асортимент продукції під брендами «Flint», «Big Bob», «Chipsters», «Сан Саныч», «Морские», «La Pasta per primi», «Хуторок», «Frumi», «the Banka», «Fitto light» «La'Fileshka», «Zubby», «Zeffir», «SoHo».  Ви точно знайомі із даними брендами і час від часу купуєте відповідні товари для себе та своєї сім’ї. В інтернет-магазині FOODSALES Ви можете придбати ці товари за прийнятними цінами та оформити доставку до дверей Вашої оселі, в т.ч. безкоштовно (виконавши лише декілька умов). Це Ваш шанс спробувати новинки від улюблених брендів першими. 


Отримуйте замовлення за зручною для Вас поштовою адресою та у бажаний час. Ми дбайливо зберемо Ваше замовлення, ретельно запакуємо його та швидко доставимо на вказану Вами поштову адресу. Робіть замовлення від 500 грн в межах 35 міст та населених пунктів України, в яких діє  кур’єрська доставкаінтернет-магазину FOODSALES (регіони доставки вказані на сайті), та отримуйте замовлення безкоштовно. Якщо ж сума Вашого замовлення менше 300 грн. в межах 35 міст та населених пунктів України, в яких діє  кур’єрська доставка інтернет-магазину FOODSALES, отримуйте замовлення Новою Поштою. Заощаджуйте свій час та зусилля, замовляючи на FOODSALES.


У Вашому місті не діє кур’єрська доставка або зручніше отримати замовлення у відділенні пошти? Доставка замовлення з інтернет-магазину FOODSALES можлива за посередництва оператора поштового зв'язку "Нова Пошта".


Можливість співробітництва із Вашим бізнесом. Ми пропонуємо вигідні умови для Вашого підприємства. Також, запрошуємо Вас доповнити асортимент інтернет-магазину FOODSALES своїми товарами. Будь-які пропозиції щодо співпраці готові обговорити по телефону гарячої лінії +38067-402-76-35


Каталог товарів